AP GRUPA s.c. (nr. KRAZ: 23229)
Do firmy zajmującej się magazynowaniem różnych produktów z siedzibą w Tilburgu, poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w branży logistycznej oraz obsłudze wózków widłowych bocznych (reach truck).

MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO BOCZNEGO (Holandia)

  • Data publikacji:
  • 23-09-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Tilburg, Holandia

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Obowiązki

• Obsługa wózków widłowych bocznych w magazynach wysokiego składowania
• Rozładunek i załadunek
• Inne prace fizyczne w magazynie

Wymagania

• Minimum 1 rok doświadczenia w pracy przy obsłudze wózków widłowych bocznych w magazynach wysokiego składowania
• Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Uprawnienia na wózki widłowe

Mile widziane

• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• Bardzo dobre warunki pracy w stabilnej firmie (praca na warunkach holenderskich)
• Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń
• Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 10,10 EURO, plus pieniądze wakacyjne i urlopowe
• Opieka polskojęzycznych koordynatorów w Holandii
• Wsparcie w sprawach formalnych związanych z podjęciem pracy
• Nie pobieramy żadnych opłat związanych z zorganizowaniem zatrudnienia dla Kandydatów

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV na adres email: kontakt@ap-grupa.pl

W treści CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie: Praca tymczasowa.