MANPOWER

Manpower (agencja 412) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób do pracy na stanowisku : Magazynier - operator wózka jedniowego

  • Data publikacji:
  • 13-03-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź

Zadania :

  • obsługa wózka ciągnikowego
  • skanowanie
  • dostarczanie komponentów na linie produkcyjne
  • przepakowywanie
  • streczowanie palet
  • załadunek i rozładunek

Wymagania :

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym ciągnikowym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowsisku
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do soboty
  • gotowość do pracy 3 zmianowej
  • motywacja i samodyscyplina

Ofrujemy :

  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilną pracę w dłużej, międzynarodowej firmie
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)
  • bogaty pakiet socjalny Manpower Premium
  • atrakcyjną stawkę (stawka podstawowa + premia+ atrakcyjny dodatek nocny)
  • indywidualną opiekę naszego konsultanta

CV można przesyłać drogą mailową na adres [email protected] , można również stawić się w naszym biurze przy ul. Sienkiewicza 85/87 w godzinach 8-17 (ORION I piętro)