Azymut Sp. z o.o.

Mechanik

  • Data publikacji:
  • 20-02-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Głogów
  • Wynagrodzenie:
  • 4500 złotych
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr  11746. Obecnie poszukujemy osób, zainteresowanych pracą na stanowisku:

 Mechanik Miejsca pracy – Głogów – Huta Miedzi

NR REF. S/95/18

Od kandydatów oczekujemy:

- 3-letniego doświadczenia w zawodzie,(nie koniecznie udokumentowane)

- dokładność, sumienności, dyspozycyjności,

- dobrej znajomości mechaniki,

- mile widziane doświadczenie w naprawach wagonów kolejowych,

- dyspozycji do pracy na trzy zmiany.

Obowiązki na stanowisku pracy:

- samodzielne wykonywanie napraw i konserwacji wagonów kolejowych

Oferujemy:

- umowę zlecenie przez 3 m-ce, następnie umowa o pracę tymczasową,

- wynagrodzenie 4000-4500 zł brutto,

- pracę w przyjaznej atmosferze,

- możliwość  rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

- możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy.

Kontakt: kariera@azymut-praca.pl , azymut-praca.pl