Agencja Pracy Premier
Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

mechanik przemysłowy

  • Data publikacji:
  • 20-03-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Ingolstadt, Niemcy

dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy mechaników przemysłowych

OBOWIĄZKI:

Naprawa usterek maszyn produkcyjnych
Optymalizacja urządzeń
Usuwanie zniszczeń
Bieżące prace, wynikające ze specyfiki stanowiska pracy

WYMAGANIA:

Dobra lub wysoko komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Wykształcenie jako mechanik przemysłowy
Wieloletnie doświadczenie zawodowe jako mechanik przemysłowy
Dobra znajomość programów Word i Excel
Prawo jazdy oraz własny samochód
Odpowiedzialność oraz umiejętność efektywnej pracy w grupie

OFERUJEMY:

Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od posiadanych kwalifikacji (do ustalenia z pracodawcą niemieckim)
Zakwaterowanie na terenie Niemiec (koszty pokrywa pracownik)
Niemiecką umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym, zgodnym z niemieckim prawem pracy
Możliwości rozwoju zawodowego
Pracę w renomowanej w firmie zajmującej się produkcją towarów z branży chemicznej

osoby zainteresowane prosze o przesłanie apliakcji na e-mail:cemjol@interia.pl z dopiskiem mechanik przemysłowy

tel:68 3884453