LSJ Group

Mechanik samochodów ciężarowych - Norwegia

  • Data publikacji:
  • 29-07-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Norwegia

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH – NORWEGIA

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!!

SPOTKANIE  REKRUTACYJNE Z PRACODAWCĄ ODBĘDZIE SIĘ

 W SOBOTĘ 27.08.2016 W WARSZAWIE

PRACA W SERWISACH AUTORYZOWANYCH RÓŻNYCH MAREK

Mercedes, Peugeot, VW, Subaru, Nissan, Kia, Opel, Volvo, MAN, Scania

PRACA RÓWNIEŻ DLA OSÓB  BEZ FORMALNEGO WYKSZTAŁCENIA!!!

OFERUJEMY:

-           atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 210 NOK, adekwatne do doświadczenia, języka oraz zdobytych szkoleń

-           legalne zatrudnienie na warunkach norweskich, pomoc w załatwieniu dodatkowych formalności związanych z zasiłkiem dla dzieci

-           długoterminowe kontrakty

-           ubezpieczenie

-           wsparcie polskojęzycznego konsultanta, przez cały okres trwania kontraktu

-           zakwaterowanie o dobrym standardzie

WYMAGANIA:

-           3 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku mechanika/blacharza/lakiernika samochodowego

-           znajomość języka angielskiego

-           obsługa programów diagnostycznych w języku angielskim

-           wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w branży samochodowej

-           prawo jazdy kat. B,

-           mile widziane doświadczenie w naprawach elektrycznych, elektronicznych

OBOWIĄZKI:

- dokonywanie napraw mechanicznych, wymiana części

- diagnostyka komputerowa

- szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych
Prosimy o przesłanie CV na adres: mechanik@lsj.pl, z dopiskiem „Mechanik – Norwegia”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

LSJ HR GROUP nr licencji 4440

Celna 1, 70-644 Szczecin, tel. +48 91 813 09 06, 506045052  e-mail: mechanik@lsj.pl