LSJ HR Group

Mechanik Samochodów Mercedes - Technik - NORWEGIA

  • Data publikacji:
  • 11-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Norwegia

Mechanik Samochodów Mercedes - Technik

Praca dla mechaników samochodów osobowych/ techników  marki Mercedes.

Praca w serwisach autoryzowanych na terenie Norwegii. Posiadamy również ofert pracy dla mechaników samochodów ogólnych wielu marek.

PRZYŚLIJ CV DO NAS – REKRUTACJA TRWA

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE  6 MAJA 2017 W WARSZAWIE

 POZNAJ PRACODAWCĘ OSOBIŚCIE!!!

Norwegia

Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

OBOWIĄZKI:

  • dokonywanie napraw mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych
  • diagnostyka komputerowa
  • szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych

WYMAGANIA:

  • 3 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku mechanika/technika samochodowego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • obsługa programów diagnostycznych w języku angielskim lub norweskim
  • wykształcenie kierunkowe udokumentowane- mile widziane szkolenia z grupy Mercedes (wyższe wynagrodzenie dla Techników i Masterów)
  • 2 referencje (wymagane przed rekrutacją)
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • legalne zatrudnienie na warunkach norweskich, pomoc w załatwieniu formalności
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zdobytych szkoleń
  • długoterminowe kontrakty z możliwością otrzymania umowy na stałe
  • płatne nadgodziny
  • dodatek urlopowy (”feriepenger”)
  • kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia- zapewnione przez pracodawcę
  • ubezpieczenie- gratis
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta- bezpłatnie
  • bezpłatne kursy nauki języka norweskiego
  • zakwaterowanie – zapewnione, przygotowane oraz wyposażone przed przyjazdem

Zapraszam do kontaktu nawet jeżeli nie spełniasz któregoś z wymagań.

Proszę o przesłanie CV na adres: mechanik@lsj.pl, z dopiskiem „Mechanik – Norwegia”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

LSJ HR GROUP

Licencja 4440, Celna 1, 70-644 Szczecin, tel. +48 91 813 09 06, 506 045 052