LSJ Group

Mechanik samochodowy - praca w Norwegii

  • Data publikacji:
  • 03-03-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Norwegia

MECHANIK/ TECHNIK SAMOCHODÓW PRACA W NORWEGII Praca dla mechaników/ techników samochodów osobowych roznych marek.

Praca w serwisie autoryzowanym.

PRZYŚLIJ CV DO NAS REKRUTACJA TRWA!!!

POZNAJ NAS OSOBIŚCIE!!!

OFERUJEMY:

− atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zdobytych szkoleń
− płatne nadgodziny
− dodatek urlopowy (”feriepenger”)
− legalne zatrudnienie na warunkach norweskich, pomoc w załatwieniu formalności
− długoterminowe kontrakty z możliwością otrzymania umowy na stałe
− kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia- gratis
− ubezpieczenie- gratis − wsparcie polskojęzycznego konsultanta- gratis
− bezpłatne kursy nauki języka norweskiego
− przygotowanie oraz wyposażenie zakwaterowania - gratis

WYMAGANIA:

− min 3 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku mechanika/technika samochodowego
− komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego warunek konieczny
− obsługa programów diagnostycznych w języku angielskim lub norweskim
− dobra znajomosc elektroniki i elektryki samochodowej
− wykształcenie kierunkowe udokumentowane
− 2 referencje (wymagane przed rekrutacją)
− prawo jazdy kat. B

OBOWIĄZKI:

− dokonywanie napraw mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych
− diagnostyka komputerowa
− szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych

Zapraszam do kontaktu nawet jeżeli nie spełniasz któregoś z wymagań. Proszę o przesłanie CV na adres: mechanik@lsj.pl, z dopiskiem „Mechanik – Norwegia”.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

LSJ HR GROUP Licencja 4440

Celna 1, 70-644 Szczecin,

tel. +48 91 813 09 06, 506 045 052

e-mail: mechanik@lsj.pl