Income

Menager do spraw promocji

  • Data publikacji:
  • 18-01-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław

Młodsza menadżerka w dziale promocji

Wrocław

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy młodą i ambitną osobę na stanowisko Młodszej Menadżerki w dziale promocji.

Nie wymagamy doświadczenia - szkolenie od podstaw zapewnione.

Dla nas liczy się silny charakter i chęć podjęcia pracy przynoszącej satysfakcję i ciągły rozwój osobisty.

Do obowiązków należeć będzie:

bieżące koordynowanie pracy podległego zespołu pracowników,

motywowanie do pracy,

stały nadzór nad podległym zespołem,

raportowanie wyników bezpośredniemu przełożonemu,

współpraca z innymi działami firmy,

ustalanie grafików pracy.

Wymagania:

pełna dyspozycyjność - praca 5 dni w tygodniu w tym weekendy,

zdecydowanie, samodyscyplina, silny charakter, empatia, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

umiejętność motywowania i zjednywania sobie ludzi,

znajomość j. angielskiego,

mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

darmowy pakiet szkoleń i wsparcie ze strony szkoleniowców,

wysokie, atrakcyjne zarobki (podstawa + prowizja),

pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,

możliwość rozwoju