Szukaj Tylko w Tytułach

Ogłoszenie Archiwalne

"Recruitment Solutions" Krystyna Hołoga
Dla firmy produkcyjnej z branży budowlanej o ugruntowanej pozycji rynkowej, do pracy na stałe PILNIE poszukujemy otwartych na naukę i bystrych kandydatów na stanowisko:

Młodszy Doradca Techniczny (branża budowlana)

Data publikacji:
14.3.2017
Miejsce:
Kościan
Kategoria:
Szkolenia

Opis:

Miejsce pracy: Kościan

Kluczowe zadania to:

  • bieżące wsparcie działu szkoleń technicznych w organizacji i realizacji szkoleń z zakresu technik pokryć dachowych (szkolenia stacjonarne oraz wyjazdowe)
  • zapoznanie uczestników z zasadami prawidłowego montażu oraz instalacji elementów dachowych i elewacyjnych (szkolenia dla wykonawców i sprzedawców dachów oraz dla handlowców i instalatorów elewacji)
  • pomoc w zapewnieniu materiałów szkoleniowych dla uczestników
  • dbałość o wyposażenie stanowisk szkoleniowych we wszelkie narzędzia i urządzenia potrzebne do właściwego wykonania montażu i instalacji
  • pozostałe, bieżące prace i wsparcie Kierownika w zakresie realizacji szkoleń

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • min. 1 rok doświadczenia w branży budowlanej (preferowane doświadczenie związane z pracami dekarskimi i/lub elewacyjnymi)
  • wykształcenie min. średnie, techniczne (np. technikum budowlane)
  • podstawowa znajomość branży budowlanej oraz zainteresowanie branżą budowlaną i dekarską
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • komunikatywność, otwartość, duże zdolności interpersonalne
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy wielozadaniowej oraz pracy pod presją czasu
  • umiejętność szybkiego uczenia się, przyswajanie sobie nowości, osoba bystra
  • nastawienie na zdobywanie doświadczenia i rozwój zawodowy
  • prawo jazdy kat. B (czynne) + gotowość do podróży służbowych

Nasz Klient oferuje:

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę, pełen etat)
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + benefity)
  • możliwość uczestniczenia w realizacji ciekawych projektów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności poprzez szkolenia

Jeśli interesujesz się branżą budowlaną, posiadasz już pewne doświadczenie w pracach budowlanych i chciałbyś dzielić się wiedzą poprzez prowadzenie szkoleń technicznych, prześlij swoje CV już dziś!

Prosimy o dopisanie numeru referencyjnego KH02/17Z w tytule e-maila.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]

Dane kontaktowe:
Recruitment Solutions
Krystyna Hołoga
ul. Stanisława Leszcxzyńskiego 4 lok. 29
50-078 Wrocław
tel. +48 531 465 004