LSJ Group

Młodszy handlowiec

  • Data publikacji:
  • 20-02-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin

Dla naszego Klienta, firmy branży informatycznej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY HANDLOWIEC LUB HANDLOWIEC  W BRANŻY IT

Lokalizacja: Szczecin Centrum

OPIS STANOWISKA:

- pozyskiwanie nowych klientów

- rozwój sieci partnerów na terenie całej Polski

- opieka nad obecnymi partnerami firmy

- przygotowywanie ofert handlowych i obsługa zamówień

-aktywna współpraca z producentem produktu

- praca głównie stacjonarna w biurze w Szczecinie

-delegacje przeważnie jeden raz w tygodniu na terenie całej Polski

OFERUJEMY:

- interesującą, pełną wyzwań pracę

- dużą samodzielność działania

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny

- służbowy laptop oraz telefon

- szkolenia produktowe

WYMAGANIA:

- doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w obszarze sprzętu IT

- mile widziane wykształcenie  informatyczne/techniczne

- angielski na poziomie komunikatywnym

- prawo jazdy kat. B

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim z dopiskiem „HANDLOWIEC W BRANŻY IT” na adres mailowy:

experts@lsj.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Phone: +48 91 814 52 52 E-mail: experts@lsj.pl

http://www.lsj.pl/experts | http://www.lsj.pl