Manpower
Manpower Group Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 412). Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy operator maszyn.

Młodszy operator maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych

  • Data publikacji:
  • 23-01-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Natolin k. Grodziska Mazowieckiego

Nr ref.: MOM/063/AJE

Zadania:

  • Obsługa maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
  • Praca na maszynach do cięcia, powlekania klejami, laminowania
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Chęć do pracy
  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane)
  • Podstawowa obsługa komputera
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Pracę w systemie 3 zmian
  • 16 zł brutto/h
  • Możliwość stałej współpracy z zatrudnieniem bezpośrednio w firmie Klienta
  • Opiekę przypisanego Konsultanta Manpower
  • Benefity Manpower (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie itp.)

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem poniższej strony:

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych  (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."