LINK CONSULTING
Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna, posiadająca ustabilizowaną pozycję na rynku, zatrudni osobę na stanowisko:

Młodszy Projektant Elektroniki

  • Data publikacji:
  • 26-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Sosnowiec

MŁODSZY PROJEKTANT ELEKTRONIKI
(kod ref. MPE-16)

Lokalizacja: Sosnowiec

Zakres obowiązków:
•    analizowanie dokumentów od klienta;
•    generowanie i utrzymywanie zestawień materiałowych (BOM);
•    badanie i określanie nowych komponentów według potrzeb;
•    wykonanie projektu i edycja schematów (schematic capture);
•    wspieranie menadżera programu od poziomu zapytania ofertowego (RFQ) do zwolnienia do produkcji.

Wymagania:
•    wykształcenie wyższe inżynierskie na kierunku Elektronika bądź pokrewnym;
•    min. 1 rok doświadczenia w projektowaniu elektroniki (preferowane);
•    duża wiedza na temat komponentów elektronicznych;
•    znajomość technologii/ metod montażu obwodów drukowanych;
•    znajomość narzędzia do projektowania układów elektronicznych OrCAD Capture CIS;
•    bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
•    rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
•    umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu;
•    umiejętność pracy w zespole i indywidualnie;
•    dbałość o szczegóły.

Oferujemy:
•    stabilną pracę w oparciu o umowę;
•    konkurencyjne wynagrodzenie;
•    szerokie możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV na adres email:
MPE@linkconsulting.com.pl

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”