LSJ Group

Młodszy specjalista ds. personalnych

  • Data publikacji:
  • 15-02-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy z branży HORECA poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. personalnych

Lokalizacja: Szczecin-Dąbie

Opis stanowiska::

- rejestracja czasu pracy w systemie

- tworzenie zestawień i raportów

- zarządzanie prawidłowym obiegiem dokumentów kadrowych

- wsparcie w codziennej pracy administracyjnej i kadrowej

Oferujemy:

- możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych w dziale kadr

- interesującą pracę w międzynarodowym środowisku

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę

- naukę języka niemieckiego

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość zagadnień kadrowych, szczególnie czasu pracy

- gotowość do pracy na pół etatu – z możliwością zmiany na pełen etat w przyszłości

- znajomość pakiety Microsoft Office w szczególności Excel

- znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym (B2/C1)

- skrupulatność, dokładność

- umiejętność pracy pod presją czasu

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV z dopiskiem „Młodszy specjalista ds. personalnych” na adres mailowy:

experts@lsj.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Phone: +48 91 814 52 52 E-mail: experts@lsj.pl

http://www.lsj.pl/experts | http://www.lsj.pl