ManpowerGroup
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. sprzedaży

Młodszy Specjalista ds. sprzedaży

  • Data publikacji:
  • 24-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

Numer ref. MSS/003/AKR

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Interesuje Cię sprzedaż i chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie w tym obszarze
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • Jesteś dyspozycyjny do odbywania częstych wyjazdów służbowych
  • Jesteś otwarty na kontakty z innymi ludźmi
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • Masz w sobie dużo energii, optymizmu i chęci do pracy

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i partnerów firmy
  • Liczne wyjazdy służbowe na terenie całej Polski
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie umów
  • Stałe monitorowanie rynku

Co oferujemy?

  • Możliwość zdobycia cennego, pierwszego doświadczenia w sprzedaży
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizje
  • Narzędzia niezbędne do pracy takie jak telefon, laptop i samochód

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

 Prosimy o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."