Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz potrzebą kontaktu z pasażerem na Dworcu Wschodnim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mobilny sprzedawca biletów

  • Data publikacji:
  • 22-07-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa, Dworzec Wschodni

Dołącz do naszego zespołu!

Arriva jest wiodącym operatorem na europejskim rynku usług transportowych, zatrudniającym ponad 56 000 pracowników i prowadzący działalność w 15 krajach Europy a zarazem ważną częścią międzynarodowej Grupy Deutsche Bahn.

Miejsce pracy: Warszawa - Dworzec Wschodni

Opis stanowiska:

  • sprzedaż biletów z wykorzystaniem tabletu wyposażonego w odpowiednie oprogramowanie
  • realizacja płatności gotówkowych
  • zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy
  • informowanie potencjalnych pasażerów o ofercie Arriva Bus Transport Polska sp. z o.o.
  • organizowanie pracy w sposób zapewniający prawidłowe i racjonalne funkcjonowanie mobilnego punktu sprzedaży
  • dbałość o skuteczne zabezpieczenie mienia związanego ze stanowiskiem pracy
  • przestrzeganie przepisów o ochronie tajemnicy służbowej

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • komunikatywność

Preferowane osoby o następujących umiejętnościach i cechach:

  • sumienność i dokładność
  • budowanie dobrych relacji z ludźmi
  • kultura osobista i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży
  • umowę zlecenie (stała kwota + prowizja)
  • motywujące wynagrodzenie – w części uzależnione od wyników sprzedaży biletów na dworcu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (CV oraz list motywacyjny) na adres mailowy: rekrutacja@arrivabus.pl bądź adres pocztowy: Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o., ul. Wspólna 47/49, 00-684 Warszawaz dopiskiem „MOBILNY SPRZEDAWCA BILETÓW”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ustaw nr 133 poz.883)”.