Bergermann

Monter elewacji- malarz

  • Data publikacji:
  • 11-01-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Wassenberg

BERGERMANN -  jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec. Oferujemy bezpośrednie zatrudnienie w solidnych niemieckich przedsiębiorstwach. Jeśli decydujesz się na podjęcie współpracy z nami, masz zagwarantowaną sprawdzoną i legalną pracę na niemieckich warunkach wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Wassenberg (Nadrenia Północna- Westfalia)

Nr referencyjny: MM/11/2016

Opis stanowiska

  • ocieplanie budynków
  • malowanie wewnętrzne i zewnętrzne
  • tapetowanie

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy jako malarz
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • bardzo  atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę
  • 11,20 € brutto/ godzinę,(przez 6 miesięczny okres próbny, po tym okresie możliwość większych zarobków)
  • diety 12 €
  • umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • opiekę konsultanta w j. polskim

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.plwpisując w tytule MM/11/2016