ISOFA Metalltechnik GmbH
Poszukujemy monerow izolacji przemyslowej-Niemcy

Monter Izolacji przemyslowej

  • Data publikacji:
  • 22-01-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Hamburg
  • Stanowisko:
  • Monter

Monter izolacji przemyslowej

Miejsce pracy:  Bremen/ Niemcy

Szanowni kandydaci! Obecnie poszukujemy 20 monterow izolacji przemyslowych z wiekszym lub tez i mniejszym doswiadczeniem do pracy na rafinerii w Hamburgu/ Niemcy. Osoby zainteresowany prosze o wysylanie CV na adres mailowy podany w ogloszeniu, lub o kontakt telefoniczny + 49 178 8284 799

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie      zawodowe jako monter izolacji przemyslowych / termicznych na rafineriach,      elektrowniach itp.
  • Umiejetnosc      pracy przy montażu i demontażu izolacji termicznych na obiektach      przemysłowych
  • Znajomosc      oraz doswiadczenie przy izolacjach zimno oraz cieplochronnych
  • Umiejętność      doboru odpowiedniej technologii do zastosowań praktycznych
  • Wyksztalcenie      zawodowe w charakterze montera izolacji lub blacharza jest mile widzane
  • Znajomosc      jezyka niemieckiego lub chec nauki jest mile widziana a nawet obowiazkowa
  • Sprawnosc fizyczna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż izolacji termicznych
  • Wykonywanie izolacji ciepło i zimnochronnych
  • Praca z wata mineralna
  • Prace blacharskie oraz obrobka metalu
  • Przetwarzanie materiałów izolacyjnych
  • Wykonywanie      pracy na wysokosciach! Bardzo wazne, aby kandydaci byli zdolni do      wykonywania prac na wysokosciach!

OFERUJEMY:

  • System wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji
  • Stala      prace przez caly rok!
  • Mozliwosc rozwoju oraz podwyzki
  • Pełny      zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Niemczech
  • Legalne      zatrudnienie oparte o umowe o prace w Niemczech
  • Zakwaterowanie      organizowane  (Zakwaterowania sa      organizowane blisko budowym max do 15 km)
  • Mozliwosc      podbierania pieniedzy na dzieci (Kindergeld)

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”