HolandiaJobs

Monter kamiennych blatów kuchennych

  • Data publikacji:
  • 24-05-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Leiden, Holandia

MONTER KAMIENNYCH BLATÓW KUCHENNYCH
Miejsce pracy: Leiden
Start: od zaraz!

Obowiązki:
- pobranie miary na zamontowanie płyty/blatu, zainstalowanie go, docięcie, doszlifowanie;
- uszczelnienia silikonem.

Oferujemy:
- wynagrodzenie 11 euro netto dla osób z własnym zakwaterowaniem
- zakwaterowanie oraz ubezpieczenia dla osób bez własnego mieszkania
- kontrakt na warunkach holenderskich
- praca w systemie zmianowym na długi okres czasu

Wymagania:
- doświadczenie w pracy z granitem/marmurem oraz w montażu blatów kuchennych;
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
- prawo jazdy kat B oraz własne auto

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV w języku angielskim na adres: ewelina@holandiajobs.pl lub o kontakt telefoniczny pod nr: 790 830 580.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.