Bergermann

Monter ogrodów zimowych

  • Data publikacji:
  • 11-01-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Hilders- Dietges

BERGERMANN -  jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec. Oferujemy bezpośrednie zatrudnienie w solidnych niemieckich przedsiębiorstwach. Jeśli decydujesz się na podjęcie współpracy z nami, masz zagwarantowaną sprawdzoną i legalną pracę na niemieckich warunkach wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie doświadczonych pracowników na stanowisko:

Monter

Miejsce pracy: Niemcy, Hilders-Dietges

Nr referencyjny: MO/11/2016

Opis stanowiska

  • Prace przy montażu konstrukcji drewnianych, oranżerii
  • Montaż  ogrodów zimowych

Wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w montażu ogrodów zimowych, okien itp.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Bardzo  atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę

(od 12€ brutto/ godzina)

  • Niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Nadgodziny wypłacane wg. regularnej stawki godzinowej
  • Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • Opieka konsultanta w j. polskim

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl wpisując w tytule MO/11/2016