Persona-Direktservice Sp z o.o.
Persona-Direktservice GmbH jest dynamicznie rozwijającą się niemiecką firmą, zatrudniającą pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej.

Monter okien i drzwi Niemcy

  • Data publikacji:
  • 03-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Persona-Direktservice GmbH jest dynamicznie rozwijającą się niemiecką, certyfikowaną agencją zatrudnienia, zatrudniającą pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej.

Obecnie dla naszego klienta - firmy niemieckiej, zajmującej się od kilkudziesięciu lat aranżacją wnętrz - poszukujemy pracownika na stanowisko:

Monter okien i drzwi - Niemcy

miejsce pracy: Niemcy (Walsrode, koło Hanoweru)

nr ref. 01/2016/Monter okien/…

Obowiązki:

  • Montaż okien i drzwi na miejscu u klientów

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiegow stopniu komunikatywnym –warunek konieczny

  • Doświadczenie przy montażu okien i drzwi

  • Dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 12-14 Euro/h brutto

  • samochód służbowy

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

  • długofalową współpracę – po okresie próbnym, umowa na stałe

  • płatne urlopy

  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

CV prosimy przesłać na adres info@persona-direktservice.pl, w temacie z dopiskiem „01/2016/Monter okien/…

Więcej informacji pod nr tel.: 571-255-502 oraz 533-105-666. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."