Agencja Pracy Premier
Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

operator CNC

  • Data publikacji:
  • 16-06-2017
  • Miejsce Pracy:
  • ingolstadt, Niemcy

dla naszego klienta poszukujemy operatorów CNC do Niemiec

OBOWIĄZKI:
Produkowanie przyczep do traktorów
Obsługa maszyn CNC
Układanie części do obróbki w maszynie
Przeprowadzanie kontroli jakości
Wyjmowanie gotowych części z maszyny

WYMAGANIA:
komunikatywna lub wysoko komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
Prawo jazdy oraz własne auto będzie atutem, ale nie jest konieczne

OFERUJEMY:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Zakwaterowanie na terenie Niemiec (koszty pokrywa pracownik)
Niemiecką umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym, zgodnym z niemieckim prawem pracy
Pracę w renomowanej firmie z branży tworzyw sztucznych

Osoby zaintersowane proszę o przesyłanie apliakcji na e-mail:cemjol@interia.pl zdopiskiem opertaor CNC Niemcy

tel:68 3884453