PLUSKADRA
Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Operator linii produkcyjnej

  • Data publikacji:
  • 14-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Mielec

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną  rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko :

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ

Praca z dojazdem

NR.REF. PL/07/MI

Miejsce pracy : MIELEC

TWOJE OBOWIĄZKI :

      Sprawne wykonywanie prac montażowych zgodnie z instrukcją

      Zapewnienie przebiegu procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi wymaganiami

      Wykształcenie minimum zawodowe

      Dbanie o porządek na miejscu pracy, powierzone narzędzia

      Przestrzeganie zasad BHP

WYMAGANIA STAWIANE NA TYM STANOWISKU :

      Chęci i motywacja do pracy

      Zdolności manualne

      Dobry wzrok

      Dyspozycyjność do pracy zmianowej

      Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane

W ZAMIAN OFERUJEMY :

      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

      Praca w sytemie III zmanowym - praca stała

      Wynagrodzenie od  12,80 zł i do 14,04 zł brutto/za godzinę

     200 zł brutto premii na start

     200 zł brutto premii miesięcznej

    500 zł premii kwartalnej

      Możliwość rozwoju zawodowego, awansów i pracy stałej.

Wszystkie osoby chętne proszone są o przesłanie CV na adres: mielec@pluskadra.pl lub kontakt telefoniczny: 17 774 50 09/ 510 080 401