Derksen Polska
Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn

  • Data publikacji:
  • 01-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Gliwice

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn Miejsce pracy: Gliwice, Gliwicka Strefa Ekonomiczna   Główne zadania:

-Obsługa półautomatycznego urządzenia do napawania.
(sterowanie z portalu elektronicznego: wybranie odpowiedniego programu, dokonywanie korekt)

-Montaż i demontaż blach/rur ze stanowiska do napawania.

-Wymiana części eksploatacyjnych wg harmonogramu.

-Konserwacja maszyn wg harmonogramu.

-Przygotowywanie materiałów do produkcji.

-Dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt

  Od kandydatów oczekujemy:

-Uprawnienia na suwnice sterowane z poziomu „0” kat. II S +uprawnienia hakowego

-Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

-Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym (od 06:00-18:00/ od 18:00-06:00)

-Dodatkowy atut: znajomość obsługi jakichkolwiek urządzeń typu CNC

  Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

-Stałe wynagrodzenie miesięczne

-Bardzo dobre warunku socjalne pracy (nowa ogrzewana hala produkcyjna)

-Darmową kawę, herbatę + napoje

-Zniżkę na karnety (zajęcia sportowo-rekreacyjne)

-Dni wolne od pracy (Święta Kościelne i Państwowe- bez względu na zmianę)

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV na adres

 praca@derksen-polska.pl

lub do kontaktu telefonicznego +48 517 491 707.