Personel International
Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator maszyn CNC

  • Data publikacji:
  • 15-04-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Dania

Agencja  Zatrudnienia Helvetia Enterprise Sp. z o.o.(nr cert. 7901) poszukuje dla swojego
niemieckiego klienta pracownika na stanowisku:

Miejsce pracy:  Niemcy
Zakres obowiązków :
*    Obsługa maszyn CNC oraz nadzorowanie procesu obróbki;
*    Odczytywanie danych z rysunku technicznego;
*    Kontrola i zabezpieczenie jakości produkcji;
Wymagania:
*    znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
*    wykształcenie kierunkowe programista CNC , mechanik przemysłowy;
*    doświadczenie na danym stanowisku;
*    umiejętność w programowaniu CNC(Heidenhein, Siemens);
Oferujemy:
*    zatrudnienie na postawie umowy o pracę dla dynamicznie rozwijającej się firmy z
ugruntowaną pozycją na rynku;
*    atrakcyjne wynagrodzenie;
*    możliwość rozwoju zawodowego;
*    opiekę polskiego koordynatora;
*    zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy;

Prosimy o przesyłanie aplikacji CV na maila: a.kucz-rybka@personnel-international.pl
Jednocześnie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia
29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)