Anna
Poszukujemy osoby na stanowisko Operator obrabiarek/ Tokarz

Operator obrabiarek/ Tokarz

  • Data publikacji:
  • 20-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Głuchołazy
  • Stanowisko:
  • Operator

Fabryka Armatur „Głuchołazy” S.A. lider na polskim rynku w produkcji wysokiej jakości armatury od zaworów grzybkowych po specjalistyczne zawory zaporowe.

Nasza armatura z powodzeniem pracuje na wielu instalacjach zarówno w kraju, jak i za granicą: od Stanów Zjednoczonych aż po Singapur, od Elektrowni Atomowych aż po małe instalacje w zakładach i fabrykach.

W pracy stawiamy na szacunek i dobrą atmosferę.

Dodatkowe informacje na temat pracy u nas znajdziesz na naszej stronie: www.fagsa.com.pl

Obecnie poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Operator obrabiarek skrawających / Tokarz

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie procesów obróbki skrawaniem: zapoznanie się z rysunkiem technicznym , szkicem, kartą technologiczną, dobór i przygotowanie narzędzi skrawających oraz parametrów skrawania,

  • wykonywanie prac tokarskich, frezarskich na obrabiarkach ogólnego przeznaczenia i /lub CNC,

  • wprowadzanie niezbędnych korekt narzędzi bądź programów obróbkowych dla maszyn CNC,

  • ustalanie korekcji poszczególnych narzędzi zamocowanych w głowicy, w zależności od naddatku i innych czynników wpływających na dokładność obróbki,

  • kontrolowanie jakości obrabianych detali szablonami, sprawdzianami, suwmiarkami, mikrometrem i innymi przyrządami, zgodnie z wymaganiami dokumentacji,

  • czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów,

  • przygotowywanie miejsca pracy zgodnie z zasadami BHP i ochrony p.poż oraz ochrony środowiska

  • sprawdzanie stanu technicznego i określanie stopnia zużycia narzędzi skrawających,

  • wykrywanie nieprawidłowości pracy, usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń skrawających oraz zgłaszanie awarii.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe - kierunek obróbka skrawaniem lub podobne,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe oraz dodatkowe kwalifikacje i uprawnienia

  • praktyczna znajomość budowy i zasady działania tokarki, frezarki i innych maszyn do obróbki skrawaniem

  • praktyczne umiejętności toczenia, frezowania i podstawowych operacji skrawania

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • koordynacja ruchowo-wzrokowa

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie adekwatne do warunków rynkowych i posiadanych kompetencji

  • podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w systemie szkoleń,

  • umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy.

 Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie aplikacji CV z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Oferty należy składać na adres: Fabryka Armatur „Głuchołazy” S.A. ul. Wrocławska 1 A,

48-340 Głuchołazy, wersja elektroniczna na e mail:a.remis@fagsa.com.pl lub osobiście do Biura Zarządu FAG S.A.