LINK CONSULTING
Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna, zatrudni zmotywowanego pracownika na stanowisko:

OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ

  • Data publikacji:
  • 26-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Słubice

(kod ref. OPK-2016)

Lokalizacja: okolice Słubic, lubuskie

Obowiązki:
•    obsługa prasy krawędziowej;
•    obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych;
•    wypełnianie kart stanowiskowych;
•    dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn;
•    dbałość o jakość wyprodukowanych elementów;
•    dbałość o czystość i porządek na miejscu pracy (według 5S)

Wymagania:
•    wykształcenie min. zawodowe;
•    min. 2-letnie doświadczenie w pracy;
•    doświadczenie jako operator maszyn do obróbki plastycznej metalu i obróbki skrawaniem (mile widziane);
•    umiejętnośc posługiwania się środkami kontrolno-pomiarowymi;
•    umiejętność czytania rysunku technicznego;
•    otwartość na pracę w systemie zmianowym;
•    umiejętność pracy zespołowej;
•    odpowiedzialność, punktualność, dokładność.
•    dyspozycyjność, zaangażowanie.

Oferujemy:
•    stabilną pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej;
•    możliwość poszerzania kwalifikacji zawodowych;
•    niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie swojego CV z podaniem kodu ref. na adres email:
praca@linkconsulting.com.pl

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)