ManpowerGroup
Manpower Group Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 412). Dla naszego klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator prasy rewolwerowej CNC

  • Data publikacji:
  • 27-07-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Bielsko - Biała

Nr Ref: OPG/011/PLM

Miejsce pracy: Bielsko-Biała(Wapienica)

Opis stanowiska:

-przezbrajanie i skręcanie narzędzi

-wpisywanie programu do maszyny

-zakładanie materiału na stół roboczy

-wyjmowanie detali z arkusza

-kontrola jakości wykonywanych komponentów.

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe

- dyspozycyjność
-znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

-umowę o pracę

-pracę w systemie 3 zmianowym

-atrakcyjne wynagrodzenie

-pracę w weekendy w godzinach nadliczbowych

Dodatkowe informacje:

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: bielsko.slowackiego@manpower.pl w tytule wpisując Operator prasy rewolwerowej CNC Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prowadzimy wiele procesów rekrutacyjnych, prosimy aplikować na wszystkie interesujące Państwa oferty pracy. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych  (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."