General Electric

Operator - Ustawiacz Pras Automatycznych - General Electric

  • Data publikacji:
  • 19-07-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź
Opis stanowiska pracy

Zatrudnienie bezpośrednio przez General Electric na podstawie umowy o pracę.

- Obsługa pras automatycznych zgodnie z obowiazującą technologią na danym obszarze,
- Dbałość o należyte wykorzystanie czasu pracy maszyn zgodnie
z procedurami ISO i bezpieczeństwa pracy,
- Współpraca z Działem Jakości, specjalistami ds. planowania produkcji oraz logistyką wydziału,
- Odpowiednie wykorzystanie dostępnych maszyn
i urządzeń oraz materiałów w odniesieniu do planu produkcji,
- Dbałość o park maszynowy i jego osprzęt.

Wymagania

- Doświadczenie w obsłudze pras automatycznych,
- Znajomość budowy i zasad działania tłoczników,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Mile widziane kierunkowe wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne,
- Dobra organizacja pracy,
- Sumienność i odpowiedzialność.