Persona-Direktservice Sp z o.o.
Persona-Direktservice GmbH jest dynamicznie rozwijającą się niemiecką firmą, zatrudniającą pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej.

Operator wózka widłowego

  • Data publikacji:
  • 24-02-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Persona-Direktservice GmbH jest niemiecką, certyfikowaną agencją pracy, zatrudniającą pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Zwickau

Obowiązki:

  • Obsługa wózków widłowych w dużej firmie z branży automotive

  • Załadunek i rozładunek towaru

  • Wydawanie towaru

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózek widłowy

  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych minimum 6 miesięcy

  • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Oferta:

  • wynagrodzenie 12 Euro/h brutto

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę (gwarancja odprowadzania wszystkich składek)

  • długofalowa współpraca

  • płatne urlopy

  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

  • stała (bezpłatna) opieka biura

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: info@persona-direktservice.pl w tytule podając nr ref.: 01/2017/OWW/BZJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."