MANPOWER
Manpower (agencja 412) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje pracowników do pracy na stanowisku : Magazynier / operator wózka widłowego

Operator wózka widłowego - praca od zaraz

  • Data publikacji:
  • 25-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź

Zadania:

- rozlokowanie towaru na magazynie

- kompletacja zamówień

- dostarczanie komponentów na produkcję

- skanowanie towaru

Wymagamy:

- uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

- doświadczenie w pracy na magazynie

- dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz

- gotowości do pracy w systemie zmianowym - w tym w porze nocnej

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat

- stabilne zatrudnienie

- dla osób zaangażowanych w pracę możliwość przejścia na umowę z Klientem

- niezbędne szkolenia stanowiskowe

CV prosimy przesyłać na adres praca.lodz@manpower.pl, bądź składać osobiście w Agencji Manpower na ul. Sienkiewicza 85/87.  Telefon kontaktowy : 734-108-159