prohuman.pl
UWAGA! NOWOŚĆ! Wychodzimy naprzeciw potrzeb naszych kandydatów i rozpoczynamy rekrutację opiekunek osób starszych w Wielkiej Brytanii!

!! OPIEKA PRACA W ANGLII - LONDYN !!!

  • Data publikacji:
  • 27-07-2016
  • Miejsce Pracy:
  • LONDYN, Wielka Brytania

UWAGA! NOWOŚĆ!

Wychodzimy naprzeciw potrzeb naszych kandydatów i rozpoczynamy rekrutację opiekunek osób starszych w Wielkiej Brytanii!

Na zlecenie brytyjskiego współpracownika poszukujemy pracowników na stanowisko opiekunka osób starszych.

Obowiązki:
• opieka nad osobami starszymi
• pomoc przy higienie i pielęgnacji
• pomoc przy poruszaniu się, przy korzystaniu z toalety
• przygotowywanie posiłków
• obowiązki domowe – sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy

Wymagania:
• znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu średniozaawansowanym
• prawo jazdy kat. B – gotowość do jazdy samochodem (ruch lewostronny)
• niekaralność
• wiek min. 20 lat
• doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (może być zdobyte w trakcie opieki nad członkami rodziny). Nie jest jednak to konieczne, ponieważ firma zapewnia tygodniowe przeszkolenie

Oferujemy:
• Po tygodniowym szkoleniu, zaczyna się 3 miesięczny okres próbny – następnie podpisywana jest umowa na dłuższy czas.
• Wynagrodzenie: 7,5 £ / h w okresie próbnym, a następnie od 8,5 do 10 £ / h. Do tego bonusy świąteczne.
• Samochód służbowy, finansowanie dojazdów

Praca w różnym wymiarze godzinowym – opiekunka powinna wynająć sobie mieszkanie. Firma zatrudniająca pomaga przy poszukiwaniach zakwaterowania – miesięczne koszty mieszkania to ok. 400 £.

Lokalizacja: Lodnyn, Kingston upon Thames, Surbiton, New Malden, Raynes Park, Wimbledon, Epsom, Worcester Park, Stanwell, Staines, Ashford, Shepperton, Sunbury, Walton On Thames, Weybridge, Hersham, Esher, Molesey, Thames Ditton, Guildford, Woking, Byfleet, Addlestone, Cherts.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

tel. 71 725 36 64 oraz 669 656 972