ADLE

Opiekun/ka osoby starszej - LEGALNE ZATRUDNIENIE! Polska/Niemcy

  • Data publikacji:
  • 27-12-2016
  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, Zamość, Lublin, Rzeszów, Warszawa, Poznań, Wrocław
Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• doświadczanie w opiece (nad osobą starszą, chorą lub niepełnosprawną),

• predyspozycje umożliwiające współpracę z osobą w podeszłym wieku (życzliwość, cierpliwość, wyrozumiałość, szacunek wobec osób schorowanych);

Obowiązki:

• sprawowanie opieki nad podopiecznym poprzez wsparcie w codziennych czynnościach (np. mycie i ubieranie, przygotowanie posiłków, spędzanie razem wolnego czasu, podawanie lekarstw, robienie zakupów, towarzyszenie podczas spacerów, organizacja czasu wolnego, w niektórych przypadkach asystowanie podopiecznemu przy wizytach lekarskich itp.),

• proste prace domowe (utrzymywanie porządku oraz sprzątanie domu itp.)

Oferujemy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (opłacane w każdym miesiącu składki ZUS),

• atrakcyjne zarobki ustalane indywidualnie z każdą zatrudnianą opiekunką,

• sprawdzone miejsca świadczenia usług,

• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu świadczenia usług,

• prywatne ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec,

• możliwość nawiązania stałej współpracy z naszą firmą,

• pomoc i stałą dbałość o komfort pracy ze strony zespołu pracowników ADLE.

Zainteresowane zatrudnieniem osoby prosimy o przesłanie swoich danych i informacji o doświadczeniu na adres: opieka.praca@adle.com.pl - W temacie wiadomości koniecznie wpisz tytuł ogłoszenia.

Można wysłać również sms o treści „Opieka Praca” na nr telefonu 721 82 77 82

Opis dodatkowy Wynagrodzenie w przedziale od 900 do 1300 Euro oraz premia świąteczna (50 Euro za dzień świąteczny).

Dodatkowe bonusy:  +50 Euro za pracę w dniu urodzin; + 50 Euro za polecenie koleżanki, która z nami wyjedzie na minimum 2 miesiące; +160 Euro za polecenie niemieckiego klienta, + 50 Euro za prawo jazdy, jeśli na zleceniu trzeba jeździć samochodem, +50 Euro za pobyt pełne 3 miesiące lub dłużej.

Oferta firmy ADLE Care Gdańsk Romana Dmowskiego 2/5 58 731-33-11 721-827-782 www.adle-care.pl