Gowork.pl
Praca dla Opiekunek osób starszych na terenie Niemiec

Opiekunka osoby starszej - praca w Wittenbeck

  • Data publikacji:
  • 10-11-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Chmielów

Nasz podopieczny:

Pan Otto jest sprawny fizycznie, porusza się sam ma jedynie problemy ze słuchem więc czasem jest lekko zagubiony, dodatkowo ma nadciśnienie tętnicze oraz zaburzenie rytmu serca.

Pan Otto chętnie wychodzi na spacery (mieszka niedaleko parku, w spokojnej okolicy). Jest niezwykle kontaktowy- chętnie rozmawia. Lubi grać w szachy.

Obowiązki:

  • pomoc w czynnościach pielęgnacyjno-opiekuńczych,

  • pomoc przy jedzeniu oraz prowadzenie domu,

  • gotowanie,

  • sprzątanie.

Wymagania:

  • Opiekun musi być osobą z dobrą znajomością języka niemieckiego.

  • Mile widziane czynne prawo jazdy

  • brak nałogów

  • Mile widziane doświadczenie w opiece.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • odprowadzane wysokie składki ZUS,

  • możliwość wyboru pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie

  • zorganizowany przejazd do i ze zlecenia

  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

  • stałą opiekę konsultantów podczas trwania zlecenia

Dobre stawki: do 1500 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na katarzyna.gustowska@gowork.plalbo wysłanie SMS na numer: 797898769, podając swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Łodzi
ul. Gdańska 90