Manpower
ManpowerGroup Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 412). Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Pakowacz/-ka

Pakowacz/-ka

  • Data publikacji:
  • 23-01-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Natolin k. Grodziska Mazowieckiego

Nr ref.: PAK/063/AJE

Zadania:

  • Prace manualne na produkcji
  • Pakowanie lekkiego asortymentu w folie bądź do kartonu (taśmy, gąbki itp.)
  • Przygotowanie asortymentu do wysyłki

Wymagania:

  • Chęć do pracy
  • Sprawność manualna
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Możliwość pracy w systemie 2-zmianowym (w wysokim sezonie 3 zmiany)
  • Mile widziana znajomość podstawowej obsługi komputera

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • 14 ZŁ brutto/h
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością bezpośredniego zatrudnienia w Firmie Klienta
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Opiekę przydzielonego Konsultanta Manpower
  • Benefity Manpower

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem poniższej strony:

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych  (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."