Liberty

Pełnomocnik handlowy

  • Data publikacji:
  • 19-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Śląsk
  • Podejmiemy współpracę z osobami zainteresowanymi pracą na stanowisku Pełnomocnik Handlowy, praca na terenie Katowic i okolic.

    Oferujemy:

    szkolenia i wdrożenie

    zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, lub własna działalność gosp.

    podstawa oraz atrakcyjny system prowizyjny

    Obowiązki:

    aktywna sprzedaż

    kontakt z klientem i podtrzymywanie pozytywnych relacji

    Wymagania:

    Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    wykształcenie min. średnie (maturalne)

    zaangażowanie i samodzielność

    łatwość nawiązywania kontaktów

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji) za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.  Mile widziane aplikacje ze zdjęciem.