Justyna Czapkowska
Poszukujemy kucharza

Pomoc kuchenna

  • Data publikacji:
  • 24-08-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Długołęka

W związku z rozwojem marki Pizza Station poszukujemy osób do naszego zespołu w Długołęce. Sprzęt, na którym pracujemy pozwala na pracę osobom nie mającym doświadczenia w gastronomii. Poszukujemy osoby z Długołęki i okolic.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku pomoc kuchenna/kucharz odpowiedzialna będzie

za przygotowanie produktów wg standardów firmy:

-krojenie warzyw

-przygotowanie sosów, ciasta na pizze, pizzy, dań z naszego menu

Wymagamy:

-dyspozycyjności minimum 3 dni w tygodniu

-szybkości w działaniu

-zdecydowania

-dokładności

-posiadanie książeczki SANEPID będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

-pracę osobom w każdym wieku

-umowę o pracę

-stałe, miesięczne wynagrodzenie

-stabilne zatrudnienie

-szkolenia pracownicze

-zniżki na posiłek pracowniczy

Jeżeli chcesz pracować, potrzebujesz zarobić na swoje utrzymanie lub dorobić do studiów i przy okazji zdobyć nowe doświadczenie to szukamy właśnie Ciebie!!!

Sposób kontaktu:

CV wraz ze zdjęciem proszę wysyłać na adres email lub przynieś do lokalu w Długołęce ul. Wrocławska 52(stacja Shell)