Agnieszka Szulińska firma EKSUS
Od zaraz poszukujemy na stanowisko pomocnik ślusarza

Pomocnik ślusarza

  • Data publikacji:
  • 27-06-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, miejscowość Melle

                                                        EKSUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

                                                   Firma z wieloletnim  doświadczeniem na rynku niemieckim zatrudni:

Pomocnika ślusarza

Miejsce pracy Niemcy (Melle)

Zadania na danym stanowisku:

  • piłowanie płyt
  • wiercenie
  • odkręcanie śrub
  • porządki dookoła zakładu pracy

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  •  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • motywacja i chęć do pracy

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • praca od zaraz na dłuższy okres czasu
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • umowę o prace na niemieckich  warunkach
  • bezpłatne zakwaterowanie
  •  bardzo dobre wynagrodzenie

                                             Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: eksus@op.pl

                                                           Informacje pod numerem telefonu  +48 509 136 759