Centrum Językowe Konik
Centrum Językowe Konik to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Poszukujemy Panów do pracy w opiece nad Seniorami- z językiem niemieckim

  • Data publikacji:
  • 14-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

W chwili obecnej poszukujemy:

MĘŻCZYZN OPIEKUNÓW Z KOMUNIKATYWNYM LUB DOBRYM NIEMIECKIM I PRAWEM JAZDY

Miejsce pracy : Niemcy

Termin wyjazdu : KONIEC KWIETNIA/POCZĄTEK MAJA

Wynagrodzenie :OD 1100 DO 1300€

Zakres obowiązków:

-pomoc przy codziennej toalecie

-prowadzenie gospodarstwa domowego

-zakupy, wizyty lekarskie

-kontrolowanie przyjmowania leków

-spacery, wspólne spędzanie czasu

WYMAGANIA:

-znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym lub dobrym

-mężczyzna do 65 lat

-doświadczenie w opiece

-prawo jazdy kat.B

ZAPEWNIAMY :

-Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK (niemiecka emerytura, kindergeld )

-Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50€

-Podwójne diety i premie na Święta

-Zwrot kosztów podróży

-Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

-Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub w złotówkach

-Opiekę i stały 24h kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC NA 4,6,8,12 TYGODNI

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NA POZIOMIE :

- PODSTAWOWYM

- KOMUNIKATYWNYM

- DOBRYM I BARDZO DOBRYM

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW

KONTAKT :

osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji ( cv + zdjęcie ) na adres :

gdynia.konik@gmail.com

tel.: 576 115 628 - lub wyślij SMS o treści OPIEKA ( oddzwonimy )

www.pracadlaopiekunek24.pl