P2 Sp. z o.o.
Hurtownia Materiałów i Maszyn Budowlanych P2 Sp. z o.o.Autoryzowany dealer Putzmeister, Brinkmann, PFT, Wagner, Titan, Storch, Caparol, Knauf, Dolina Nidy.Akcjonariusz Grupy PSB.

Poszukujemy: wykwalifikowanego elektromechanika do serwisu pomp betonowych - Mixokretów

  • Data publikacji:
  • 08-07-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

Opis stanowiska:

- konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń budowlanych w tym pomp betonowych (Mixokretów)
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz elektrycznej
- przeglądy techniczne maszyn
- usuwanie usterek i awarii maszyn i urządzeń budowlanych u klientów na terenie całego kraju

Wymagania:
- doświadczenie przy serwisowaniu pomp- Mixokretów
- prawo jazdy kat. B
- doświadczenie w zakresie obsługi i konserwacji urządzeń energetycznych
- wykształcenie zawodowe lub średnie o specjalności - elektromechanik, mechatronik, elektryk lub pokrewne
- Umiejętność czytania schematów elektrycznych

Oferujemy:
- pracę w pełnym wymiarze zatrudnienia
- uczciwe wynagrodzenie
- szkolenia

Miejsce pracy Warszawa.

Chętnych prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem "serwisant".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).