Job Impulse
Masz wolne popołudnie/wieczór ? Zarób dodatkowe pieniądze pracując przy inwentaryzacji!

PRACA-INWENTARYZACJA

  • Data publikacji:
  • 22-09-2016
  • Miejsce Pracy:
  • CZĘSTOCHOWA, Konstantynów Łódzki

Miejsce pracy: od małych saloników prasowych po sklepy wielkopowierzchniowe.

Zadania: Praca polega na liczeniu towaru przy użyciu skanerów elektronicznych.

Nasza oferta: stawka 11 - 13 zł brutto/godz.

Kaufland Konstantynów Łódzki

Wyjazd z CZĘSTOCHOWY

Nasze oczekiwania: ukończony 18 roku życia. Nie wymagamy książeczki sanepidu.

W przypadku inwentaryzacji wyjazdowych organizujemy bezpłatny transport w obie strony.

Oferta nie traci ważności - inwentaryzacje odbywają się przez cały rok.

Zapisy:

-platforma internetowa: www.strefajob,

-kontakt: 504 801 458.

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Z nami pracujesz kiedy chcesz. Grafik zleceń i zapisy na wybrane terminy na: strefajob.pl.