Progresso
Progresso, dla swojego Klienta, sieci największych sklepów z artykułami szkolnymi i biurowymi, poszukuje osób chętnych do inwentaryzacji:

Praca inwentaryzacyjna - dorywczo!

  • Data publikacji:
  • 16-02-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław, dolnośląskie

Praca inwentaryzacyjna – dorywczo!

Miejsce pracy: Wrocław

C. H. Magnolia Park

Obowiązki:

• Liczenie asortymentu,

• Skanowanie produktów,

• Praca inwentaryzacyjna w sklepie z artykułami biurowymi.

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracach inwentaryzacyjnych,

• Mile widziana umiejętność obsługi urządzeń do skanowania towarów,

• Umiejętność sprawnego liczenia,

• Dyspozycyjność około 10 h,

• Ukończone 18 lat,

• Umiejętność pracy w zespole,

• Zaangażowanie w powierzone obowiązki,

• Sumienność i uczciwość.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę Zlecenie,

• Możliwość dalszej współpracy przy innych projektach,

• Przyjazną atmosferę w pracy w młodym i energicznym zespole.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@progresso.net.pl W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy. Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]