Westermann Personalservice GmbH

Praca na magazynie Hamburgu

  • Data publikacji:
  • 24-03-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Hamburg, Niemcy

Agencja pracy poszukuje pilnie kandydatów z Polski do pracy dla swojego klienta w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego przy kompletowaniu zamówień z pomocą skanera.
Zatrudnienie możliwe od zaraz!
Magazyn komputerowy ogłosił nabór nowych pracowników od zaraz przy kompletowaniu oraz przygotowaniu do wysyłki towaru.
Oferta pracy dla meżczyzn, kobiet, par.

Stanowisko: Pakowacz na magazynie
Miasto : Hamburg, Niemcy
Zarobki : od 9,35/h euro netto

OBOWIĄZKI :

- zatrudnienie na magazynie hurtowni sprzętu IT - drukarek,monitorów, komputerów, laptopów oraz wszelkich akcesoriów i części, urządzeń peryferyjnych, itp.
- praca polegać będzie na pakowaniu oraz kompletowaniu zamówień dla sklepów i klientów indywidualnych

Oczekiwania :

- szybkość w przyswajaniu wiedzy
- odpowiedzialne podejście do powierzonych pracy
- możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
- ukończone 18lat (ważny dokument tożsamości)
- podpisanie regulaminu magazynu wraz ze zgodą na kontrole rzeczy osobistych i szafek
- mile widziane doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku

Oferujemy :

- uniform służbowy
- przeszkolenie pracownicze
- dobre wynagrodzenie oraz terminowe wypłaty
- legalne zatrudnienie, ubezpieczenie i składki emerytalne
- opieka koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
- bezpłatny bus do Niemczech

Jeżeli jesteś zainteresowany nasza oferta pracy prosimy o wysłanie zalacznika CV
Adres e-mailowy pod który należy złozyć aplikacje :
westermann.personal@intmail.pl
W tytule E-Mailu proszę wpisać ilość CV z dopiskiem "Nabor magazyn".