Manpower
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pracownik produkcji.

Praca na produkcji

  • Data publikacji:
  • 13-08-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Bielawa, Dzierżoniów, Ząbkowice Śląskie, Ziębice
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Oferujemy:
• Wynagrodzenie podstawowe + premię i dodatek za sezon
• Darmowy dojazd z wielu miejscowości, m.in. Wrocław, Strzelin, Niemcza, Sobótka, Bielawa, Dzierżoniów, Ziębice, Henryków i wiele innych!
• Szybka rekrutacja - zatrudnienie co środę
• Możliwość wyboru pracy na 1 lub ½ etatu
• Benefity pozapłacowy- MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, zniżki pracownicze!

Wymagania:
• Aktualne badanie sanitarno-epidemiologiczne - lub gotowość do wyrobienia!
• Dyspozycyjność min. 3 dni w tyg.

Zadania:
• Proste prace fizyczne na różnych obszarach produkcyjnych -
• Paletyzacja produktów w magazynie