MANPOWER
Manpower (agencja 412) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje pracowników do pracy na stanowisku : Pracownik produkcji

Praca na produkcji – dla Pań i Panów

  • Data publikacji:
  • 25-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź

Zadania:

-weryfikacja jakościowa podzespołów
-praca na samodzielnym stanowisku produkcyjnym
-produkcja podzespołów do AGD - montaż elementów do pralek i suszarek

Wymagania:

-doświadczenie w pracy na produkcji
-zdolności manualne
-spostrzegawczość
-dokładność'
-dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
-dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

-umowę o pracę tymczasową na pełen etat
-pracę w systemie zmianowym
-możliwość pracy w nadgodzinach
-pracę na Widzewie
-niezbędne szkolenia stanowiskowe

CV prosimy przesyłać na adres praca.lodz@manpower.pl, bądź składać osobiście w Agencji Manpower na ul. Sienkiewicza 85/87.  Telefon kontaktowy : 734-108-159