EPOS Personaldienste
EPOS Personaldienstleistungen GmbH poszukuje dla zakładu produkcyjnego będącego dostawcą zestawów upominkowych oraz produktów perfumeryjnych z okolic Bonn, osób do pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków oraz produktów perfumeryjnych, bez znajomości języka niemieckiego w charakterze pakowaczy przy taśmie produkcyjnej. Oferta pracy również dla osób bez doświadczenia. Praca dla kobiet, mężczyzn, par.

Praca na produkcji przy pakowaniu kosmetyków

  • Data publikacji:
  • 22-08-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Bonn

OBOWIĄZKI:
- praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na pakowaniu artykułów kosmetycznych, oraz m.in. wody kolońskiej, wody toaletowej, wody perfumowanej
- wizualna kontrola jakości
- utrzymywanie w czystości stanowiska pracy, mycie maszyn produkcyjnych
- praca manualna w systemie dwu zmianowym
- drobne inne prace magazynowe

WYMAGANIA:
- ukończone 18 lat
- dyspozycyjność na minimum 2 miesiące
- zdolności manualne
- dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
- brak alergii, pracowitość, sumienność

GWARANTUJEMY:
- wynagrodzenie - 8,50 euro/h netto
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
- zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz dojazd do pracy
- pracę w stabilnej renomowanej firmie z możliwością podjęcia stałej współpracy
- opiekę polskiego koordynatora
- min. 40/h pracy w tygodniu
- pomoc z formalnościami podatkowymi
- bogaty pakiet socjalny

Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie aplikacji CV w załączniku, wraz z dopiskiem w temacie "pakowacz bonn" na adres e-mail: epos.rekrutacja@onet.eu
Prosimy nie wysyłać duplikatów.