Pomerania Services Group Sp. z o.o.
Firma Pomerania Services Group Sp. z o.o., oferująca wysokiej jakości sprzęt i usługi IT poszukuje osoby na stanowisko specjalisty do spraw obsługi klienta.

Praca na stanowisku specjalisty do spraw obsługi klienta.

  • Data publikacji:
  • 15-11-2019
  • Miejsce Pracy:
  • 77-200 Miastko
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Wymagania:

- min. roczne doświadczenie w pracy z klientami

- dobra znajomość programów pakietu MS Office (excel, word)

- prawo jazdy kat. B.

- mile widziana znajomość podstaw informatyki i języków obcych

Zadania:

- telefoniczna i mailowa obsługa zgłoszeń od klientów

- sprzedaż autorskiego oprogramowania firmowego

- obsługa umów

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym,

- możliwość rozwoju osobistego,

Osoby zainteresowane podjęciem tej pracy proszone są o dostarczenie CV do punktu firmy przy ul. Koszalińskiej 22  w Miastku [77-200] (dawniej salon Komputronik). Termin zgłoszeń upływa
30 grudnia 2019 r. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu (59) 857-04-53 w dni robocze w godz. od 7:00 do 15:00

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przypominamy, że osoba aplikująca na stanowisko pracy powinna zawrzeć w CV klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pomerania Services Group
Sp. z o.o. z siedzibą w Miastku dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”