KRÜGER GmbH & Co. KG
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Praca od zaraz / produkcja - pakowanie herbaty Köln

  • Data publikacji:
  • 20-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Bergisch Gladbach

Expert Vermittlung poszukuje dla swojego klienta
Firma Krüger Sp. z o.o. nalezy do koncernu Krüger GmbH, posiadajacego swoje spólki w 12 krajach
na calym swiecie i zatrudniajacego lacznie ponad 4 400 pracowników. Roczna produkcja koncernu
to ponad 400 000 ton róznych produktów, ze szczególnym naciskiem na utrzymanie wysokiej jakosci
produktów.
Praca zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

OBOWIĄZKI:
- Zatrudnienie w fabryce herbatek owocowo – ziołowych z suszu.
- osoba zatrudniona będzie miała za zadanie przygotowywać odpowiednie mieszanki i pakować gotowe saszetki lub opakowania.
- Inne zadania związane z kontrolą jakości, pakowaniem lub magazynowaniem towarów mogą zostać zlecone.
- pakowanie sypanej kawy, granulowanej owocowej.

WYMAGANIA:
- gotowość do pracy fizycznej w szybkim tempie
- motywacji do pracy
- dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
- bezkonfliktowość i umiejętność pracy w zespole

ZAPEWNIAMY:
- wynagrodzenie - 9,05 euro/h netto
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
- zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz dojazd do pracy
- miesieczny czas pracy to minimum 180 godzin (gwarantowane).
- podwojna stawka godzinowa za nadgodziny.
- mozliwosc rozwoju zawodowego (awans).
- od pracownika beda odprowadzane wszelkie skladki emerytalne oraz ubezpieczeniowe.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie aplikacji CV w załączniku, wraz z dopiskiem w temacie "pakowacz - herbata", oraz liczbą osób zainteresowanych, na adres e-mail: rekrutacjaCV@krueger.hub.pl