Sekretariat

Pracownik biurowy – staż

  • Data publikacji:
  • 23-03-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków

Wymagania:

- dobra znajomość pakietu MS Office,

- wysoka kultura osobista i komunikatywność,

- zaangażowanie i samodzielność.

Zakres obowiązków:

- wsparcie w bieżących pracach administracyjnych,

- koordynowanie obiegu informacji i korespondencji,

- obsługa sekretariatu.

Oferujemy:

- umowę o staż z gwarancją zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: bok (at)firststeps.com.pl lub przez formularz kontaktowy.

Aplikując na powyższe stanowisko akceptują Państwo treść niniejszej klauzuli: http://www.cel.com.pl/images/Klauzula.pdf Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)