Holbern
Pracownik drogowy C+E Holbern – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z przedsiębiorstwami na terenie Niemiec. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Dla naszego partnera, niemieckiej firmy z branży budowlanej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Pracownik drogowy C+E Numer referencyjny: PD/03/2015

Pracownik drogowy C+E

  • Data publikacji:
  • 24-05-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Nürnberg, Niemcy

Opis stanowiska

      •        Renowacja ulic z asfaltu i betonu przy użyciu różnego rodzaju maszyn

Wymagania wobec kandydatów

      •        komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego

      •        mile widziane doświadczenie

      •        prawo jazdy kat. C+E

Kandydatom spełniającym wymagania oferujemy

      •        niemiecką umowę o pracę

      •        atrakcyjne wynagrodzenie  (podstawa + diety)

      •        zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny 662 170 281 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres km@holbern.pl wpisując w tytule PD/03/2015

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

Więcej ofert pracy na www.holbern.de