Ogłoszenia w Zarabiaj.pl Pracownik drukarni - niemieckie warunki zatrudnienia, Niemcy - Oferta Pracy

Szukaj Tylko w Tytułach

Ogłoszenie Archiwalne

Euro Labora

Pracownik drukarni - niemieckie warunki zatrudnienia

Data publikacji:
17.3.2017
Miejsce:
Niemcy
Kategoria:
Produkcja

Opis:

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik drukarni

Miejsce pracy: Niemcy – ok. Landshut/ok. Norynbergii

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn w drukarni (druk na różnych materiach i kształtach np. papier, plastik, szkło, metal)
  • ustawianie maszyn – małe serie, pojedyncze druki
  • utrzymanie i konserwacja maszyn
  • uszlachetnianie druku (foliowanie)

Wymagania:

  • komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
  • samodzielność oraz wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin
  • pełny pakiet socjalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com w temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: DRUK/DE/2017